FAQ

1.Proč jsme rádi, že se přišujete přes přihlašovací portál předem, a to i v případě, že si nejste jisti, že se zúčastníte ?

Kdo někdy pořádal závody takovéto rozsahu, tak určitě ví. Pro ostatní uvedeme několik praktických důvodů :
– minimalizace chyb ve Vašem jménu a chybné zařazení do správné kategorie při ručním přepisování Vašich údajů do databáze
– zkrácení času Vašeho odbavení na prezentaci a s tím ušetření spousty předstartovních nervů
– určitě budete mít rezervované startovní číslo – vyrábíme sice několik prázdných čísel navíc, ale sebevětší počet může být malý…..
– lépe se nám odhaduje počet potenciálních strávníků, a minimalizujeme tedy situaci, kdy dojde tu steak, tu párek, tu pivo, limo apod. a Vy nebudete nasyceni
– rychlejší kontrola a příprava výsledků, a tím i vyhlášení nejlepších – vyhlašujeme totiž několik pořadí , např. celkové a redukované (MAS, UAC apod.), identifikaci, kam patříte můžeme udělat v klidu před závodem
– lepší pozice na startu pro ambicióznější

2.Mám se registrovat předem i když nechci platit dopředu a rozhodnu se den předem, zda přijedu ?

Ano, určitě ! Budeme rádi. Díky.

3.Jak bude probíhat řazení na start ?

Vždy 10 minut před startem kategorie se závodníci připraví v určeném koridoru, odkud budou voláni do startovního prostoru. Závodníci budou volání dle pravidel uvedených propozicích. Je tedy zbytečné se tlačit do první řady hodinu před startem Vaší kategorie.

4.Jak bude určena délka závodu ?

Délka závodu bude stanovena určitě před startem, a to na přesný počet kol. Naším cílem je, podle toto, jak trať bude „rychlá“, stanovit co nejlépe počet kol, aby vítěz dosáhl očekávaného času. (např. 1h30min v kategorii muži). Např. jedno kolo vyjde na 15 min., tak délka závodu bude v kategorii muži stanovena na 6 kol.

5.Podle věku se mohu přihlásit do dopoledního závodu pro děti, ale i do odpoledního pro dospělé. Je to tak správně a kam se mám tedy vlastně přihlásit ?

Ano, je to tak správně. Dětské kategorie dopoledního závodu končí kategorií kadetů dle UCI. Délka tohoto závodu bude cca 20-30 minut. Zároveň v odpoledním závodu se můžete přihlásit do kategorie Juniorů/Juniorek, kde na Vás bude čekat ale porce už cca 1 hodiny v sedle. Je tedy naprosto na Vašem rozhodnutí, který závod zvolíte. Pokud si troufáte na obě varianty, přihlašte se na dopolední závod a pokud si budete troufat i na odpolední, přihlásíte se na místě do odpoledního závodu.

free vectors