0 comments

Díky časomíře Sport-Base přinášíme výsledky odpoledního závodu a výsledky dětských závodů. Pomocí filtrů si zvolíte kategorii nebo trať. Pro zkoumavé po kliknutí  na „Zobrazit časy kol“ můžete udělat podrobnou analýzu vašich výkonů.

Odkazy na výsledky jednotlivých katagorií najdete také na našich stránkách v sekci Výsledky/Výsledky 2021.

0 comments

Vzhledem k velkému počtu závodníků a nutnosti dodržet hygienická nařízení upravujeme časy startů prostředního bloku. V souvislosti s tím, upravujeme i čas vyhlášení prvního bloku, aby nejmladší závodníci mohli jít, po vyhlášení a dobrém obědě, chrnět.

Aktualizovaný časový program ke stažení zde.

0 comments

Na Beckově se tento víkend uskuteční dva závody. V sobotu XCO Beckov s vloženým Mistrovstvím MAS Nad Prahou

a v neděli je na pořadu úvodní závod seriálu Škoda Pražský pohár.

Logo_Prahamtb_2021

A jak je popsáno v poslední aktualitě, uvidíme zde, k naší velké cti, nominační závod pro kategorie starších žáků a žákyň, kadetů a kadetek pro letošní Mistrovství Evropy.

pila

No aby toho nebylo málo, v neděli se bude také bojovat o tituly nejlepších bikerů v mistrovském závodě Středočeského kraje v deseti kategoriích.

logo

Takže oba dva dny bude na co koukat a početné startovní listiny slibují napínavé souboje.

Covidová akreditace ze soboty automaticky platí i na neděli, takže pokud máte chuť a zůstanou nějaké síly, můžete se přihlásit i na nedělní závod, dokud to ještě jde.

0 comments

Dobrá zpráva pro opozdilce a nerozhodnuté ! Online registrace budou ukončeny ve čtvrtek 3.6.2021 ve 12:00 !!! Platba startovného bude možná až na místě. Přihlášky na místě budou akceptovány pouze pro závodníky z Regionu MAS Nad Prahou a ve výjimečných případech.

IMG_5082

Kompletní propozice pro závodní kategorie žen, juniorek, mužů a  juniorů najde zde : XCO-Beckov-propozice-2021.pdf

Kompletní propozice pro dětské kategorie (ročníky 2005 a mladší) najde zde : XCO-Beckov-propozice-detske-2021.pdf

Časový program sobotních závodů (po kategoriích) najde zde : XCO-Beckov-casovy-program-2021.pdf  (zde si dovolujeme upozornit, sledujte novinky na webu. Může dojít k úpravě časového programu tak, abychom splnili aktuálně platné epidemiologické podmínky – např. počet sportujících osob)

0 comments

Hojná účast malých závodníků na prvním ukázkovém tréninku, který se konal v úterý 25.5.2021, byla dnešní účastí výrazně překonána. Závodní trať před sobotními závody XCO Beckov si přišli vyzkoušet i dospělí závodníci.

1622570475137

Bylo skvělé během dnešního ukázkového tréninku pozorovat, jak stačí opravdu málo a všichni účastníci se zlepšují. Na konci tréninku hravě překonají překážku, na kterou by si sami netroufli.

Ještě jsme prodloužili možnost přihlašování k závodu, tak neváhejte a zapište se do startovní listiny. Ušetříte sobě i nám čas při registraci na místě.

Do startovní listiny se můžete zapsat zde : Dětský závod nebo závod dospělých.

0 comments

Věnujte prosím pozornost následujícím důležitým informacím. Na základě aktuálních epidemiologických podmínek na pořádání akcí jsme právě vydali závazný Protokol Covid-19 pro oba dva závodní dny.   Součástí tohoto protokolu je povinnost každého účastníka akce odevzdat při akreditaci vyplněný Self reporting formulář.

Dále jsme pro Vás nachystali důležité doplňující informace ohledně příjezdových možností, jak si objednat prostor team area apod.

A také jsme rychle střihli motivační hýbací obrázky, jak to u nás vypadá. Přestože na videu uvidíte spoustu možná „těžkých“ pasáží, tak se vůbec nemusíte bát. Jednak těžší pasáže jsou zařazovány podle dovedností odpovídajícím věku účastníků a jednak mají své „objízdné“ lehčí varianty pro naprosto bezpečné absolvování závodu.

Link na Video

0 comments

Již méně než týden nás dělí od startovního výstřelu tradičního závodu XCO Beckov. Zároveň se blíží poslední šance se registrovat k našemu závodu. přihlášky uzavřeme v úterý 1.6.2021 o půlnoci.

Ti z Vás kteří stihnou registraci do úterní půlnoci se mohou těšit na startovní číslo s Vaším jménem.

Poháry pro nejlepší závodníky jsou již připraveny !

_MG_4932

Úspěšně proběhl také první ukázkový trénink. Je radost pozorovat, jak stačí opravdu málo a všichni účastníci se zlepšují téměř kosmickou rychlostí. Na konci tréninku třeba překonají překážku, na kterou by si sami ani netroufli.

Další ukázkový trénink je pro Vás připraven  na úterý 1.6.2021 od 17 hodin. Není třeba se na ukázkový trénink hlásit či registrovat předem. Stačí jen včas přijet na místo činu. Kontaktní osobou je trenér Pavel (tel. 722 930 463).

0 comments

Jsme nesmírně potěšeni, že i přes všechny okolnosti kolem Covid-19 jsme dnes mohli přivítat početnou skupinu dětí včetně doprovodu rodičů na prvním letošním ukázkovém tréninku na trati závodu XCO Beckov.1621969536942

Ještě něco málo přes týden nám zbývá do startu závodu, který se koná v sobotu 5.6.2021.

Přihlašování k závodu je stále otevřeno a do startovní listiny se můžete zapsat zde : Dětský závod nebo závod dospělých.

Poháry pro nejlepší závodníky jsou již připraveny a to především díky našim partnerům, kterým děkejeme za podporu i v době pandemie Covid-19.

Na úterý 1.6.2021 od 17 hodin opět připravujeme ukázkový trenink   XCO Beckov, za stejných pravidel jako dnes : Není třeba se na ukázkový trénink hlásit či registrovat předem. Stačí jen včas přijet na místo činu. Kontaktní osobou je trenér Pavel (tel. 722 930 463).

16219695370691621969537105

0 comments

Letos již posedmé za posledních osm let budou dekorováni nejlepší cyklisté regionu nad Prahou. Pouze v roce 2020 díky pandemii nebyly udělovány mistrovské dresy.

Nyní již vidíme světlo na konci pandemického tunelu a pevně věříme, že naše snažení dotáhneme do zdárného konce a po roční odmlce budeme v sobotu 5.června dekorovat Mistry regionu nad Prahou ve spolupráci a s podporou MAS Nad Prahou.

IMG_5274

A jaká že jsou vlastně pravidla ?

Nemusíte být ani Mistrem světa, ani Mistrem vesmíru, nemusíte ani vyhrát sobotní závod – stačí být pouze nejlepší z regionu Nad Prahou

První tři závodníci v redukovaném pořadí Mistrovství obdrží poháry, a vítěz získá unikátní dres Mistra MAS Nad Prahou.
dres_xco_s
A všichni tři nejlepší chvilku slávy na stupních vítězů.

Stačí se přihlásit do závodu. Pokud si nejste jisti, že „na to máte“, tak můžete využít nabídky ukázkových tréninků.

P.S. rozhodující příslušností k Mistrovství je trvalé bydliště

free vectors